Злечу метеликом у вирій,
До сонця в щастя, до тепла.
Набридло жити в темно-сірій
Хатинці з цукру й золоскла.
Розправлю крила веселкові,
Знайду розраду у піснях.
І там, де вогничок любові,
Спочину я в чарівних снах.
Злечу метеликом у хмари…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Злечу метеликом у вирій,
До сонця в щастя, до тепла.
Набридло жити в темно-сірій
Хатинці з цукру й золоскла.
Розправлю крила веселкові,
Знайду розраду у піснях.
І там, де вогничок любові,
Спочину я в чарівних снах.
Злечу метеликом у хмари…