Уже чотири роки разом ви живете,
Розділяєте і радість, і журбу:
Дві частинки всесвіту далекі,
Які давно вже склалися в одну.
Одне для одного ви цілим стали,
Одне для одного – великий світ,
І колись зимою пострічавшись,
Долі воєдино влітку заплелись.
Ви, ніби різні, і водночас ціле.
Одна частинка серця, що на двох.
Дай Бог коханню Вашому іще вік горіти
Й ніколи не загубити віру у любов!!!
01.08.2016, © Анна Силка
