Для голосування необхідно авторизуватись

“Сидячи мовчки…”

Сидячи мовчки біля вікна,
Тихо ніч скаже, що досі сама…
Досі сама все стрічаєш зорю,
Подумки десь залишаєш весну.

В серці своїм залишаєш лиш біль,
Хоч погляд ласкавий, але він лиш тінь.
Тінь – це життя, що все далі мина,
Тільки вночі страх із серця втіка.

04.10.2010, © Анна Силка

2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Anna Sylka

220
Коментарі: 1Публікації: 44Реєстрація: 06-08-2018

Небайдужий читач

Достижение получено 02.07.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 15.11.2018
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій