Сидячи мовчки біля вікна,
Тихо ніч скаже, що досі сама…
Досі сама все стрічаєш зорю,
Подумки десь залишаєш весну.
В серці своїм залишаєш лиш біль,
Хоч погляд ласкавий, але він лиш тінь.
Тінь – це життя, що все далі мина,
Тільки вночі страх із серця втіка.
04.10.2010, © Анна Силка
