Хоч трохи зрозумілою тобі
Хотілося б тепер мені побути!
Тоді б заговорили ночі й дні,
І прикрощі послабили би пути.
Коли б усе, що марилось колись
Навколо тебе – хоч на мить здійснилось!
Та губи від молитви запеклись,
Чекання зовсім позбавляє сили.
Коли б спростилось все, що за життя
Ми так з тобою, милий, ускладнили!
Але ж тоді були б не почуття,
И ти навряд мені чи був би милим.
Коли б не ці всі загадки,
Коли б
Не складнощі людського розуміння
То ми, напевне, іншими були.
То ми, напевне, не зазнали тління.
А поки щось доводити є хист,
А поки зрозуміти мене маєш!
Тому що не потрібно це “колись”,
Коли тепер, саме тепер кохаєш.

Думок на тему “Коли б”
А “колись” можна і не дочекатися…
Є зараз, є ця мить.