Я висушую собою все живе,
Бо любов нанизую на сміх.
Я – емоція, котра вбиває все!
Я – ГОРДИНЯ! Найстрашніший гріх!
Малодушний? Тож, іди, я обійму.
Нам з тобою по дорозі у нікуди.
Не лікуйся родинного шляху,
З нами завжди будуть НЕДОЛЮДИ.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Я висушую собою все живе,
Бо любов нанизую на сміх.
Я – емоція, котра вбиває все!
Я – ГОРДИНЯ! Найстрашніший гріх!
Малодушний? Тож, іди, я обійму.
Нам з тобою по дорозі у нікуди.
Не лікуйся родинного шляху,
З нами завжди будуть НЕДОЛЮДИ.
Думок на тему “Гординя”
Не лікуйся родинного шляху,
Тут, мабуть, автовиправлення. На картинці більш слушне дієслово.