Для голосування необхідно авторизуватись

Біль

Подуй мені на рану, бо пече
І ноги мокрі від розтанувшого снігу.
Не повернути річку, що тече,
Як знизу вверх так і з гори до низу.

Закрий своїм плечем мою печаль
І прожени як ворога із хати,
Де місце тільки квітам і птахам,
Щоб навесні у серці спокій мати.

Не забирай у мене те, що дав,
Залиш мені, воно тобі й не треба.
Мої думки-лелеки прилетять
Й розірвуть назавжди сітки-тенета.

Подуй мені на рану, бо пече,
Не можу тихо плакати й кричати,
Вже не залишиться ніколи так як є,
Ти погубив мою любов назавжди.

3

Автор публікації

Офлайн 1 рік

frolya2007

75
Коментарі: 6Публікації: 32Реєстрація: 31-08-2020

Вибір видавця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Вибір видавця (Квітень 2021)

Думок на тему “Біль”