Чи добре в тебе все? Не знаю.
І ти мовчиш, і я мовчу,
Щоночі в небо поглядаю,
Зірки рахую досхочу.
Збиваюся. Тамую подих.
Гарячим чаєм тішу кров.
І чую: Бог іде по водах,
Та гомін слухає дібров.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Чи добре в тебе все? Не знаю.
І ти мовчиш, і я мовчу,
Щоночі в небо поглядаю,
Зірки рахую досхочу.
Збиваюся. Тамую подих.
Гарячим чаєм тішу кров.
І чую: Бог іде по водах,
Та гомін слухає дібров.