До тіла ночі притулюся,
Помовчу в неба на краю,
І синій сон у сині вуса
Сховає посмішку свою.
І буде мир, і буде воля,
І щезне сум, і щезне глум,
І чумаки насіють солі,
І я посію жменьку дум.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
До тіла ночі притулюся,
Помовчу в неба на краю,
І синій сон у сині вуса
Сховає посмішку свою.
І буде мир, і буде воля,
І щезне сум, і щезне глум,
І чумаки насіють солі,
І я посію жменьку дум.