Гуляє мороз прозорий,
Безмежність чаклує сном,
Мій дім погляда на зорі
Гарячим своїм вікном.
Внизу, на дорозі сніжній,
Загублену тінь несе,
І знову мовчить Всевишній.
Напевне, сказав усе.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Гуляє мороз прозорий,
Безмежність чаклує сном,
Мій дім погляда на зорі
Гарячим своїм вікном.
Внизу, на дорозі сніжній,
Загублену тінь несе,
І знову мовчить Всевишній.
Напевне, сказав усе.