Ходив по ринку голуб-листоноша,
Шукав, кому віддати пару слів,
Якась мармиза рахувала гроші
від виторгу. Палав червоним гнів.
Пливло прозоре плетиво мелодій
Про біль у серці, маму та село,
Стеріг чужі сумки місцевий злодій,
Але, на жаль, цікавих не було.
В повітрі розчинялася спокуса,
Дражнила тінь сполохану мою.
Чого Вам, пані? Ні, не продаюся.
Я просто так, для витрішків стою.
Думок на тему “Ходив по ринку голуб-листоноша…”
Зовсім нещодавно познаймилася з Вашою творчістю! І читаю-неначитаюсь! Дякую!