І ці думки, і здичавілі строфи,
І сумніви із присмаком хули,
Кассандрами якої катастрофи
Ви на листок сьогодні забрели?
Ідіть собі. Живуть нехай герої.
Нехай сюди загубить шлях чуже!..
А у душі уже палає Троя,
Та кінь данайців радісно ірже…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
І ці думки, і здичавілі строфи,
І сумніви із присмаком хули,
Кассандрами якої катастрофи
Ви на листок сьогодні забрели?
Ідіть собі. Живуть нехай герої.
Нехай сюди загубить шлях чуже!..
А у душі уже палає Троя,
Та кінь данайців радісно ірже…