Я ступаю садом, сад весною рай,
Аромати квітів кращі не шукай.
Там червоний килим розплели тюльпани,
Там ромашки білі, як тендітні хмари.
Крок вперед ступаю, пролісок сховався,
Квітнути яскраво зовсім не боявся,
З ним у ряд за руку зацвіли і друзі,
Сині-сині проліски і нарциси в крузі.
Аромат теж манить подивитись вгору,
Де у білих сукнях діждалися пору,
Квіти груші, вишні очі так милують,
І плоди смачнючі нам за те дарують.
Думок на тему “Квітковий сад”
Дуже весняно та барвисто! Дякую!