Для голосування необхідно авторизуватись

Коли ще осінь не дощила…

Коли ще осінь не дощила,

І не світивсь вогнями глід,

Коли була у літа сила

Непереборна, мов Давид,

Коли не множились калюжі

Й пісні лунали з висоти,

Де ви свої тримали душі,

Щоб об людей не обпекти?

2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Ian Rutzit

1 678
Коментарі: 29Публікації: 448Реєстрація: 14-03-2020

Вибір видавця (Березень 2020)

Достижение получено 25.04.2020

Титул: Вибір видавця (Березень 2020)

Думок на тему “Коли ще осінь не дощила…”