Коли ще осінь не дощила,
І не світивсь вогнями глід,
Коли була у літа сила
Непереборна, мов Давид,
Коли не множились калюжі
Й пісні лунали з висоти,
Де ви свої тримали душі,
Щоб об людей не обпекти?
Для голосування необхідно авторизуватись
okКоли ще осінь не дощила,
І не світивсь вогнями глід,
Коли була у літа сила
Непереборна, мов Давид,
Коли не множились калюжі
Й пісні лунали з висоти,
Де ви свої тримали душі,
Щоб об людей не обпекти?
Думок на тему “Коли ще осінь не дощила…”
Чому так мало лайків?