Мені так мало випитого дня,
Мені так мало висохлих очей,
І от вже місяць – дике цуценя,
Щось скавучить про загадки ночей.
Тримає вітер захмелілий бас,
І зваблює мовчанкою пітьма,
Але чомусь я чую знову Вас,
Хоча на голос й натяку нема.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Мені так мало випитого дня,
Мені так мало висохлих очей,
І от вже місяць – дике цуценя,
Щось скавучить про загадки ночей.
Тримає вітер захмелілий бас,
І зваблює мовчанкою пітьма,
Але чомусь я чую знову Вас,
Хоча на голос й натяку нема.