Співали півні пісню величальну,
У очеретах хлюпала вода,
Повітрям п’яним віяло з гуральні,
Та йшла на пасовисько череда.
Іще теплу не вистачало духу,
У небі розплодились баранці,
І за телям, згубивши капелюха,
Біг пастушок, тримаючи штанці.
Для голосування необхідно авторизуватись
okСпівали півні пісню величальну,
У очеретах хлюпала вода,
Повітрям п’яним віяло з гуральні,
Та йшла на пасовисько череда.
Іще теплу не вистачало духу,
У небі розплодились баранці,
І за телям, згубивши капелюха,
Біг пастушок, тримаючи штанці.
Думок на тему “Співали півні пісню величальну…”
За Вашими віршами можна й картини малювати.