Світле знову у моді.
Хмарна зникла орда.
Плюс на вулиці ходить,
капелюхи скида.
Сонце множать калюжі.
В тінях плачеться сніг.
Мінус тільки у душах,
добре, що не в усіх.
Для голосування необхідно авторизуватись
okСвітле знову у моді.
Хмарна зникла орда.
Плюс на вулиці ходить,
капелюхи скида.
Сонце множать калюжі.
В тінях плачеться сніг.
Мінус тільки у душах,
добре, що не в усіх.
Думок на тему “Світле знову у моді…”
Позитивно та оптимістично:-)