За річкою вечір тоне.
Немає думок і лиць.
Там ходять туманні коні,
І сіно беруть з копиць.
Прозорі пливуть печалі,
І хмарний посинів жмут.
А далі… не треба далі,
Достатньо того, що тут.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗа річкою вечір тоне.
Немає думок і лиць.
Там ходять туманні коні,
І сіно беруть з копиць.
Прозорі пливуть печалі,
І хмарний посинів жмут.
А далі… не треба далі,
Достатньо того, що тут.
2 коментарі “За річкою вечір тоне…”
2 останні рядки найкращі:-)
Чудово!!!