Для голосування необхідно авторизуватись

Я ЛЮБЛЮ ТІНІ

Я люблю тіні,
Люблю колони,
Люблю коли сонце в тінях холоне.
Я люблю вії,
І розкосі очі,
Люблю коли сонцем повіки тріпочуть.
Я люблю тіні,
І люблю повіки,
І любитиму доти, і любитиму стільки,
Доки в тінях сонце, доки ти схочеш,
Бо важливо не знати, а вірити тільки,
Що тіні невічні, та вічні очі.

12

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Infantis

712
Коментарі: 81Публікації: 74Реєстрація: 08-04-2020

Автор місяця (Червень 2020)

Достижение получено 08.07.2020

Титул: Автор місяця (Червень 2020)

За публікацію “Прощаючись”

14 вподобання користувачів у червні

Яскравий коментатор

Достижение получено 11.05.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 06.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій