Для голосування необхідно авторизуватись

А ви вмієте так любити?

А ви вмієте так любити, щоб від щастя аж в грудях боліло? А ви вмієте так цілувати, щоб аж в голові паморочилось? А ви вмієте так обіймати, щоб аж дихати було важко? А я вмію. А ще я вмію літати. Почуття великого кохання так охопило мене, що я кожною клітиночкою відчуваю легкість польоту. У цьому стані легкої ейфорії моя душа неначе покидає тіло і починаються чудеса! Душа починає танцювати з музою легкий, дуже красивий і ніжний вальс. А результатом цього таночку є проникливі вірші, які я відразу пишу у свій старенький зошит. Скільки любові у цьому зошитові! Скільки щастя, легкості, тепла!
А ви вмієте так любити?
А ви вмієте так чекати, щоб від нетерпіння все падало з рук? А ви вмієте скучати, нічого навколо не помічаючи? А мріяти так, наче ви чарівник і все в ваших руках? А я вмію! Я обожнюю відчуття, коли ось-ось побачу коханого. Це таке приємне тремтіння, приємні клопоти. В такі дні я просто обожнюю прибирання, кулінарію, модні зачіски і макіяж! Я відчуваю себе королевою, гарною господинею, коханою жінкою. І все це для нього і заради нього.
А ви вмієте так любити?
А ви вмієте щиро переживати? Відчувати біль розлуки, коли він далеко, плакати від відчаю, коли в нього щось болить, переживати його неприємності, неначе свої? А я вмію! Я просто фізично відчуваю біль коханого чоловіка! Я готова віддати своє здоров’я, аби лише йому було добре, а я все стерплю.
А ви вмієте так любити?
А ви вмієте все прощати? Закривати очі на його незначні образи, прощати його зайнятість на роботі, неможливість подзвонити, коли дуже хочеться почути його голос…А ви вмієте прощати лукавість? Коли коханий, боячись вас засмутити, щось недоговорює, або й зовсім промовчить? А я вмію! Я знаю, що він це робить насамперед заради мене. А ви вмієте так любити?
Коли я спостерігаю за стосунками наших друзів і знайомих, мені здається, що так щиро кохати, як кохаємо ми, люди просто не вміють. Вони зовсім не знають, як це прекрасно – літати, тремтіти, переживати, прощати… Мені дуже прикро, що таке сильне почуття можуть переживати далеко не всі. Світом правлять зовсім інші цінності, заздрощі, гроші, жадібність, ревнощі, волелюбство, вільні стосунки. А я би подарувала кожній людині можливість любити так, як люблю я. І я впевнена, що тоді б наш світ став би добрішим, цікавішим, романтичнішим… І зникли б розчарування, біль, сльози, та правило це святе почуття – щасливі люди, міцні сім’ї, взаємоповага і взаємопідтримка.
Я бажаю кожному так любити!!!
3

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Ирина Гребенюк

381

Кохання, музика, поезія...

Коментарі: 12Публікації: 78Реєстрація: 02-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 10.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 04.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “А ви вмієте так любити?”