Чи потрібні тобі слова? Чи прислухаєшся до них?
Я багато тобі скажу, якщо знатиму, що почуєш.
Ти прийшов і стоїш, притих. Не буває же слів німих!
Як дізнатися, що це не гра, що сьогодні мене відчуєш?
Чи потрібна тобі любов серед барів, кафе і чар?
Що в диму і крізь сміх дівиць, що на ранок стають чужі…
Як сказати, що ніжність – дар, що так мало на світі пар,
Що як сонце зігріють в мить. А давно люди вже моржі…
Я не буду така, як всі. В тому, кажуть, своя краса.
Я дам бідному хліб і чай, а нещасному дам пораду.
На очах моїх лиш роса, не дивись знову так скоса,
Я пробачу усе на світі, не пробачу я тільки зраду.
Чи потрібні мені вірші, коли мало хто їх чита,
Чи потрібна мені любов, що ніхто її не помічає?
І душа в мене не свята! Я вже зовсім тепер не та.
Хто керує моїм життям, гарний настрій, напевно, має.
Не приходь, як без мене живеш. Зникни раптом безслідно, вмить.
Я навчусь говорити слова, що для тебе були німими…
Не хвилюйся, вже не болить. І час так швидко летить,
Колись ми були близькі, а стали тепер чужими.
Не засуджуйте ви мене, я такою завжди була.
Я нікому в спину ножа, хоч самій дуже часто болить…
Там, де серце – море тепла, там, де совість – море добра,
А душа моя, мов вулкан – то бурлить, то кричить, то мовчить…

2 коментарі “Чи потрібні тобі слова? Чи прислухаєшся до них?”
Супе
Супер!!!