Сьогодні вперше, як ніколи,
не дивлячись, що вітри дмуть,
на цвіт всі вилетіли бджоли
й щось дружно про своє гудуть.
Голодні після карантину,
що влаштувала їм весна,
з квітки на квітку без зупину
літає братія шумна.
У них в сім’ї свої закони
і роль у кожного своя –
спішить бджола крізь перепони
узяти взяток для роя.
В робочих бджіл – робочі будні:
нектар до вулика несуть,
а в вуликах сидять всі трутні
і тільки сплять і все жеруть.
Думок на тему “Вилетіли бджоли”
)))) кінцівка цікава- так на жаль і є…бо, що ” сидять” ті ж і “жеруть”)))) але краще дивитися на бджіл… і все буде гаразд