Матінко моя, як голубка біла.
Радість і любов в серці берегла
і турботи денні кожен день носила,
але тяжка доля на твій вік була.
Руки твої ніжні і ласкавий погляд
серце й душу завжди зігрівав мені.
Чи в весняні ночі, а чи в зимній холод,
чи в дощі осінні, чи в погожі дні.
Ми були ще юнні, будували плани,
та незванно й тихо в дім прийшла біда.
Де ж ти, відзовися! Моя рідна мамо.
Ти ж моя досвітня вранішня зоря.
Дай хоч раз побачить ще твою усмішку!
Дай почути слово лагідне, прошу!
І поцілувати й обійняти ніжно,
обітерти, мамо, радісну сльозу.
Білий цвіт вишневий у повітрі кружить
і лягає легко й тихо на траву.
Час розмиє спогад та не зцілить душу,
пам’ять про щасливу юність золоту.
Думок на тему “Час розмиє спогад”
Поезія мене зачепила щирістю спогадів про рідну маму. та про духовний світ любові, який не розриває Смерть. Життя є Вічним, треба погодитись з текстами Біблії. Я особисто погоджуюсь. Божих благословінь.