Не смій здаватися, кохана,
Не плач опівночі, в пітьмі,
Всі негаразди – лиш омана
Зумій зізнатися мені.
Признайся, що тебе турбує,
Чому ночами ти не спиш?
З ким твоє серденько воює,
Коли навколо лише тиш.
Запам’ятай, що все проходить.
І сльози зникнуть й біль мине.
Саме мовчання тобі шкодить,
А більш – засмучує мене…
Не ворога, а побратима
(Що віддає всього себе)
Ту рідну душу, що єдина
Одна підтримує тебе…
©️ Lelena Antyushina
Думок на тему “Коханій”
Поетично, щиро, барвисто, сповідально, вражений