Намалюю весну яснооку,
Юну жінку, що усміхом сяє
І до сонечка рученьки білі
Простягає й світанки вітає.
Стелить килим красивий із квітів,
Радіє чудовій природі,
Немов би до нас промовляє –
Сумувати не треба…Годі!
Ви погляньте на ранню весну,
Все в природі навкіл оживає
Пташки гнізда свої будують,
Щебетання довкола лунає
І співом своїм пташиним-
Серця усім звеселяють.
Ранні квіти довкола цвітуть,
Милують своєю красою,
Струмочки бистрі течуть
Мелодією дзвінкою…
То ж любуймось приходом весни
і сонечку щиро радіймо.
Хай вона принесе нам мир,
Щоб жили в своїм краю ми гідно.
3 коментарі “Поезія”
Гарний, душевний вiрш! Дуже сподобався.Дякую!
Нехай ця Весна принесе мир нашій державі Україні!
«Щоб жили в своїм краю ми гідно». Оптимістично! З великою вірою та надією. Дякую, п.Лесю.
❤️❤️❤️🇺🇦