Таке барвисте,чисте,неповторне,
І теплий ранок,хвилечка морська
Усе воно енергією повне!
Поля пшеничні,квіти запашні,
Вселяють в душі нам малу надію,
Що літо повернеться,хоч у сні ,
І теплим сонечком нас обігріє!
Як це прекрасно-задивитись в далечінь,
І зустрічати з усмішкою захід сонця,
Воно тобі тихенько шле привіт,
І загляда до кожного віконця!
Слід бачити прекрасне в тих речах,
Які не дозволяють сумувати,
І навіть коли сльози на очах,
Потрібно вміти радість розділяти!