Відколи жасмин, розквітнув духмяний,
П’янкий, навівав незвичне бажання,
Кружляти у вальсу, запал задавши,
Відчути тепло, та ніжність кохання.
Звучала відвічна музика щастя,
Волосся убране білим суцвіттям,
І вітер легенько віяв на плаття,
У травні, чутливе навіть повітря.
А погляд тонув у зорянім сяйві,
В блакиті очей, що викрали душу,
Твоє почуття в магічному царстві,
Де подих весни, як мавка віщую.

2 коментарі “У травні…”
Дякую за такий незрівнянно красивий вірш, Лізо! Він дарує чудовий настрій та відчуття щасливої весни! Браво!!!
Дякую Наталія за такий гарний коментар!Щастя Вам!