Одягну я лисичку в спідничку,
Зайцю сірому дам капелюх.
А візьму той, що татко мій носить,
Дірочки в нім проріжу для вух.
Мама скаже, що я молодчина,
Маю смак, наче справжній стиліст.
І промовить татусь мій щасливий
“Заєць в тебе, ну справжній артист”.

4 коментарі “Одягну я лисичку”
Наші крихітки, скільки щастя.Гарно!
Щиро дякую! За теплі слова, за гарний настрій.🌞😊
Дякую за посмішку. Читала із насолодою.
Щиро вдячна за теплі слова.😊