Любов не треба закривати в скрині,
Світити варто благодатним сяйвом,
Нехай летить у широчінь блакиті,
Голубить променем, витає птахом.
Зігріє душу, що у смутку плаче,
І вечір зорями прикрасить ясно,
Тепло сердечне, хай відчує справжнє,
Як пледом вкриє скуті плечі янгол.

2 коментарі “Нехай летить”
Це правда! Коли щастям ділишся, його стає ще більше, і це так прекрасно)
Дякую Наталія! Так саме це хотіла сказати.