Мабуть, не потрапляю в ноти,
Сьогодні заспівала вперше,
Не слухає душа акорди,
Вона лиш відчуває серце.
Танцюю, геть усі незгоди!
Так хочеться мені, та й годі,
Я начебто, не маю втоми,
Емоції… діждались волі.
Для голосування необхідно авторизуватись
okМабуть, не потрапляю в ноти,
Сьогодні заспівала вперше,
Не слухає душа акорди,
Вона лиш відчуває серце.
Танцюю, геть усі незгоди!
Так хочеться мені, та й годі,
Я начебто, не маю втоми,
Емоції… діждались волі.
4 коментарі “Емоції”
Супер!
Аж на душі радісно)
Хай такі дні бувають якомога частіше!!!
Дякую Наталія!
Коли такий настрій, то відмовляти собі ні в чому не варто. Це піднесення робить життя яскрасвим та веселим. П.С. Я теж співати не вмію, але інколи не терпеться підспівати мелодію, а що це моя маленька жіноча примха і я того варта (але сусідів шкода.).)
Дякую Olvia!Радію, не одна така!