Вірю в Воїнів-світла, захисників Батьківщини,
Вірю в них з першого дня війни, непохитно!
Вірю в народ, це брила, морально його не вбити,
Вірю в перемогу, я вірю в Україну!
Для голосування необхідно авторизуватись
okВірю в Воїнів-світла, захисників Батьківщини,
Вірю в них з першого дня війни, непохитно!
Вірю в народ, це брила, морально його не вбити,
Вірю в перемогу, я вірю в Україну!
2 коментарі “Я вірю!!!”
Дякую, Лізо. І я теж всим своїм серцем в це вірю!
Дуже дякую!Віримо !!!