Летіть журавлики додому,
Я біля хати вас зустріну,
Візьміть на крилах у дорогу,
Нам радість, щастя і надію.
Свята земля, де народились,
Ступали босими ногами,
Сади навколо, та стежини,
Завжди усіяні квітками.
Летіть журавлики додому,
Відчую внутрішню розраду,
Душа полине до просто́ру,
Лишити відчай меж туману.
Розквітнуть вишні білосніжні,
Поля з пшеницею дозріють,
Волошки сині на узліссі…
Куди ж подіти істерію?
Війни відвічного страхіття,
Маразму дикого і звірства,
Де взяти сили та терпіння,
Невже світ гине від злодійства?
Летіть журавлики додому,
Тож з вами доленьку зустріну,
Назветься сага всім народом,
Любити рідну Україну.

4 коментарі “Летіть журавлики додому”
До мурашок щемні і такі сильні рядочки…
Дуже дякую ta.kova!
Для Вас я просто Таня, Лізо. Коли регіструвалася, створювала логін, а система його видала як видала як моє ім”я))) З часом як розберусь, як це робити, це тре змінити.
Для Вас я просто Таня, Лізо. Коли регіструвалася, створювала логін, а система його видала як моє ім”я))) З часом як розберусь, як це робити, це тре змінити.