У двері вийду, мину подвір’я,
Піду у поле шукати зілля,
Спочатку Сонцю вклонюся низько,
Аби до мене спустилось близько.
Вклонюся й Світу в чотири боки,
Зберу росицю між трав високих,
Та й личко вмию сльозами ранку
Й зніму на серці журби фіранку.
Попрошу Вітра нехай розвіє,
У полі дикім її розсіє.
Дощі хай щедро там поливають —
І квіти дивні попроростають,
А Ніч збере їх у свої шати
Й прикрасить ними свої палати,
І зблиснуть Зорі на лоні неба —
Лишилась сяйвом любов до тебе.
2 коментарі “У ДВЕРІ ВИЙДУ, МИНУ ПОДВІР’Я…”
Гарно і мелодійно
Гарний вірш. Заходьте і до мене, прочитайте моє творіння)