Як гадаєш, буде діло?
Чи розквітне?
Чи встоїть?
Чи незламна?
Чи єдина?
Як народ той гомонить…
За останні кілька років
Крові літри, сліз моря
А нові невтішні кроки
Без надії на життя…
Незалежне!
Світле!
Мирне!
І оспіване в піснях…
Чарівна моя країно!!!
Схоже котиться у прах…
Маєм шоу на екранах
Маєм вітер в головах
Маєм “граблі” раз в сто років…
І стаєм на них щораз!
Маєм Схід та маєм Захід
Що не зійдуться ніяк…
Але жевріє надія!
І душа болить щодня…
І гадаю буде діло!
І розквітне!
І встоїть!
Бо ми сильні, УКРАЇНО!
Так Народ твій гомонить!

3 коментарі “Як гадаєш?”
Маєм Схід та маєм Захід
Що не зійдуться ніяк…,👍👍👍
Боляче, правдиво.
Вразила щирість та життєва Правда роздумів про Україну. Саме Правди так не вистачає українському суспільству…..
У Вашому корейському корінні відчувається українське, щире, жіноче серце! Вражений..