Якщо мій світ розвалиться на труски,
І шкереберть піде все за тобою –
Не оглядаючись іди, мене відпустить,
Коли замовкне сум в розмовах із юрбою.
Якщо весь горизонт потоне у тумані,
Бо сталось так, як не очікував ніхто –
Ти йди, куди зібралась, без прощання,
Щоб згодом я не взнав відрази до жінок.
Якщо світанок запізненням здивує,
Бо серед ночі з казусом прийдеш у сні –
Тоді востаннє ти зі мною заночуєш,
І підеш назавжди крізь сутінки густі.
Мов ніколи не знав, без жодної обіди,
Забуду крізь дні, забуду крізь ночі…
Але зараз скажу одне – буду жалюгідним:
“Мені без тебе не треба, я без тебе не хочу”.
Думок на тему “Якщо мій світ розвалиться на труски”
У вірші відчувається біль від невзаємного кохання, або розриву відносин. Ви ще зустрінете ту,котру шукали. Не сумуйте 🙂