Сонце вже давно зійшло за обрієм.
Його сонячне проміння пробивалося в мою кімнату.
Воно падало спочатку на ліжко ,
Потім на шафу з книгами.
Промінчики були таки красивими .
Вони немов виблискували.
Я милувалась цим дивом.
Сиділа в своїй кімнаті і не могла відірвати своїх очей.
Я відчувала радість.

Думок на тему “Сонячне проміння”
“Не могла”. Пишемо окремо.
Прочитала Ваші вірші. Ви цікаво пишете.