Пройшли дощі і обважніли трави,
І краплями впивалася земля.
І яскравіші стали літні барви,
Туман шовковий землю застеляв.
В повітрі аромати душі пестили,
Евшан – полин нам груди лоскотав.
А ми тоді з тобою ще не вірили:
Це час осінній душі обіймав.
І падали повільно самоцвіти,
Так добре відчувала це душа,
Бо серце не хотіло шаленіти.
Нащо ти цілував тоді вуста?
Гіркий полин торкнувся губ моїх,
Ну як мені це можна зрозуміти?
Прийшла це осінь в літо наспІх,
Щоб нас гірким ностоєм напоїти…

2 коментарі “Нащо ти цілував мої вуста”
Добре, але виправте – тУман. Щастя Вам.
Душевно. Емоційно. Дуже сподобалось!