Хіба не цю весну чекали,
Чому ж цвіте та не для нас?
Чи все до осені звикали,
Для нас найкращий був цей час?
Відплаче осінь листям спілим,
А на краю душі зима.
Чи ми чекать весну не вміли.
Могли лиш мріять крадькома.
Не раз вела тебе за руку,
В весну ти вірить не хотів.
І придавав мені цим смутку,
Як я чекала все ж цих днів!
Тому весна, мабуть, холодна,
Хоч дуже рано так цвіла,
Та я повірити в те згодна,
Що недарма весна прийшла..
ID: 873483

Думок на тему “Як я чекала дні весни”
сильно. але ен варто застоюватися в одному. життя продовжується і треба ЖИТИ