Для голосування необхідно авторизуватись

Як я чекала дні весни

Хіба не цю весну чекали,
Чому ж цвіте та не для нас?
Чи все до осені звикали,
Для нас найкращий був цей час?

Відплаче осінь листям спілим,
А на краю душі зима.
Чи ми чекать весну не вміли.
Могли лиш мріять крадькома.

Не раз вела тебе за руку,
В весну ти вірить не хотів.
І придавав мені цим смутку,
Як я чекала все ж цих днів!

Тому весна, мабуть, холодна,
Хоч дуже рано так цвіла,
Та я повірити в те згодна,
Що недарма весна прийшла..
ID: 873483

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

nadjarka@ukr.net

201
Коментарі: 0Публікації: 63Реєстрація: 12-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 30.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 23.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Як я чекала дні весни”