З тобою холодно, то жарко,
То носиш, ніби на руках,
І відганяєш в небі хмарки…
А то дивлюсь – поїхав дах.
Рівняєш все, що на дорозі,
І клявсь: Не буду вже любить!
Візьмеш і душу заморозиш…
Та раптом інший вже за мить.
І знову ніжний, милий, рідний,
Дістати зірку обіцяв.
Як пояснить: такий солідний,
Чому ж ти плакать знов почав?
Як розібратися з тобою,
Забуть, покинуть назавжди?
Чому це стала я рабою?
Від тебе віють холоди.
Сидиш, насупив знову брови,
Ну що скажи тепер не так?
Не дарувала я любові,
Не куштував її ти всмак?
Всміхнулись очі твої сірі,
Погода, бачу, вже друга.
Ось так любили, як уміли…
Оця історія стара.
Така оце любов бува…
—————————

Думок на тему “З тобою холодно, то жарко”
прекрасна.прекрасна не стандартна любов. котра зрозуміла лише двом