Для голосування необхідно авторизуватись

Асія

У прекрасному містечку Ніжин, жила дівчина з чудовим світосприйняттям, яка раділа кожному дню і кожній хвилині. Звали її – Асія. Ця миловидна панночка, зачаровувала всіх своєю відкритою душею та відданістю дружбі, коханню… В результаті автокатастрофи, дівчина мала певні проблеми зі здоров’ям, однак це не зламало її, навпаки – зробило сильнішою. В її житті було мало подруг та справжніх друзів, її обходили десятою дорогою, бо вона кульгала і у неї не зовсім розгиналася одна з рук. Ніхто в неї крім рідних не вірив.
– У тебе все вийде! – підбадьорювали вони і це давало дівчині стимул рухатися вперед. Щоб геть не впасти в відчай, Асія почала малювати картини. У них вона вкладала усі свої мрії та сподівання. Перша виставка дівчини відбулася у одній з місцевих галерей, куди її запропонували виставити кілька її робіт. Картини розкупили одразу. До того ж, молода майстриня, отримала декілька нових замовлень. Перші гроші, перша слава… Про Асію почали говорити у ЗМІ, навіть ті, хто її сторонився, просили у неї пробачення та автограф.
Слава не змінила дівчину. Нові знайомства перегорнули геть нову сторінку Асіїного життя, життя, у якому не буде сліз, а тільки суцільне щастя.
На одному з виставкових днів, до Асії підійшов молодий чоловік і поцікавився технікою виконання однієї з картин, слово за слово і вечір пройшов геть не помітно. Обмінявшись телефонами, молоді люди розійшлись.
Наступного дня була зустріч в кафе, за філіжанкою смачного американо з мафіном і довга прогулянка містом. Асія світилася від щастя. До неї ніхто так досі не відносився як Він. Його зацікавлені блакитні очі, дивилися лише на неї і ловили її кожне слово, кожен жест, кожну посмішку. Йому було абсолютно все одно на її фізичнні недоліки. Він просто її кохав.
Потім було палке освідчення та скромне весілля, оскільки Асія на передодні дізналася, що вагітна.
Життя таке непередбачуване…

5

Автор публікації

Офлайн 7 місяців

Наталка Яковлева

213
Коментарі: 12Публікації: 64Реєстрація: 17-07-2018

Автор місяця (Серпень 2019)

Достижение получено 21.09.2019

Титул: Автор місяця (Серпень 2019)

Публікація автора набрала 4 вподобання у серпні

Небайдужий читач

Достижение получено 08.08.2018

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій