Теплий літній дощик
Він скороминущий.
Пам”ятаю й досі,
Як “міряли” калюжі
Ми босими ногами,
Ступали там, де глибше,
Раділи і сміялись,
Були такі щасливі.
Замурзані та мокрі,
Блищать лиш оченята,
Ми тим не переймались,
Що скажуть батько й мати.
Верталися додому –
Вечеряти і спати.
Веселі ті пригоди
Приємно так згадати.
2015 р.


Думок на тему “Дитинства пригоди веселі”
Так) згадувати веселі пригоди дитинства Дуже приємно💓