Героїв кров”ю скроплена земля.
На груди тиснуть їй ворожі міни.
Коли вже ворог піде звідсіля
І доки будуть наші люди гинуть?
Додому хоче кожен вже боєць,
Робота мирна там його чекає,
Та ворог зводить мрії нанівець.
Не втихомириться ніяк, усе стріляє.
Невже із цього виходу нема,
Хто зможе кровопивців зупинити?
По заколотниках давно “плаче” тюрма,
А ми бажаєм в мирі й щасті жити.
2016 р.


2 коментарі “Хочемо миру”
Дуже гарний вірш. Тільки мир!
Так, ми бажаємо миру.