Шукай мене в ілюзіях і снах…
Лиш тільки там ми можем зустрічатись,
І в неосяжних кілометрах – знак
Що наші душі вже не всилах обвінчатись.
Де ти і з ким, п’єш терпкий чай з любові?
Зморила віки втомлена печаль,
Я хочу бути поруч і до болі…
Стискає сердце відчаю вуаль.
Ще відчуває доля наш мотив кахання
І ніжних спогадів мелодія луна,
Не погасити те що не згорає
Завжди світитиме за межами буття!
Думок на тему “Шукай мене”
гарно