Розгубились слова по краплині –
Тільки біль, тільки біль, тільки біль…
Розірвалось намистом в калині
Звідусіль, звідусіль, звідусіль…
Вже востаннє жалоба стікала
У свічу, у свічу, у свічу…
То напивсь ангел смерті немало –
Досхочу, досхочу, досхочу…
І сполохані птахи скорботні,
Як і в Крутах, палили крилом:
Що не мить – до Небесної Сотні
Під прицілом увічнені сном.
Позгорали слова в попелищі,
Захлиснулась згорьована мить,
Тільки вітер настрахано свище,
А душа всиротіло болить.
У руїнах схололи навіки
Сотні рук, сотні рук, сотні рук…
Закривавив розлючено ріки
Хижий крук, хижий крук, хижий крук…
Чорний сніг неминуче розтане,
Зацвіте вже оновлений лан,
Та Небесні кричатимуть рани
І Майдан, і Майдан, і Майдан…
25-26.02.2014 р.
