Осінній Львів. Іду по тротуарі.
Спокійний, тихий, затишний район.
Хтось недалечко грає на гітарі,-
Знайома пісня ллється в мікрофон.
Підспівую й собі, йдучи́ повільно,
Несу в руках букет сухих листків;
Мені й не передати, як же ж сильно
Його я лю́блю, той осінній Львів!
Осінній Львів є дивовижним містом, –
Дерева в парку золотом горять,
Горобина́ хизується намистом,
А ліхтарі самотні, наче сплять.
Дощем запахло. Насуває хмара.
З дитячого майдану лине сміх.
Закохана сидить на лавці пара,
І час для них спинився та застиг.
А поруч, хто куди, біжать містяни,
Вже й парасольку навіть хтось відкрив;
Не в змозі описати я словами,
Який же чарівни́й осінній Львів!
Тут все якесь напро́чуд особливе, –
І шум і гам, і навіть стук коліс;
Осінній Львів забути неможливо,
Він пробирає душу, аж до сліз..

2 коментарі “Осінній Львів”
Гарна поезія. Захотілося у Львів!
гарно