Не зраджу, не боюся, бо люблю,
Люблю свою країну до нестями.
І кожний день я Господа молю,
Прошу для неї щастя і талану.
Нехай почують ті, що вже глухі
До болю, що чужим він не буває!
Вербові гілки, хоч які тонкі,
Складіть докупи- хто переламає?!
Роз’єднані, зневірені, слабкі-
Це не про нас. Ми сильні, бо ми з Богом.
І хай позаду в кожного шляхи,
Попереду у кожного дорога.
Дорога та з матусі рушником,
З словами батька, він в нас свято вірить.
Не буде так, що переможе зло.
Не буде часу повного зневір’я.
Не плакатимуть діти в чужині,
Позбавлені любові Батьківщини.
Я вірю, що прийде кінець війні.
І кожен усвідомить: він – Людина!
І кожен зрозуміє, що лиш він,
Один, хто може щось змінити в світі.
Багато на планеті є країн.
Та України ми всі рідні діти!
16.01.2019
Думок на тему “Не зраджу, не боюся, бо люблю…”
супер