А люди кажуть: ” сильна жінка”
А люди кажуть: “не болить”
А серце плаче мов сопілка
Душа – волає та кричить
А люди кажуть: “сильна духом”
Ще кажуть, що “залізна пані”
Неспокій же над моїм вухом
Закручує нове цунамі…
А люди кажуть, що холодна
Що усміхатись гарно вмію
Мабуть, таки я старомодна
Сама в собі у болю шаленію…
10 коментарів “Сильна жінка”
Дже гарно!
Глибока, душевна поезія. Автор надзвичайно тонко описує жіночу душу.
Прекрасна поезія!
❤
Люблю Вашу поезію♥️
Чудово)))
Щиро!
Дякую за гарну поезію,Оленко.Бажаю успіхів і перемоги в конкурсі.
Дуже щиро ! Хай Вам щастить !
Пані Олена наче філігрань виводить найзагадковіші пейзажі жіночої душі.