Ось настала середа
З неба сіє дощик,
Квітне диво-череда…
Ми її у горщик
Назбираємо, поллєм
З дощику водички,
Підігріємо обох
І умиєм щічки.
Будем гарні, запашні,
Посмішкою щирі,
Заспіваємо пісні
У здоров”ї – мирі,
Сонця затрашню пору
Привітаєм радо,
Щоб веселка у саду
Гралась виноградом.

