Про що мовчать твої вуста?
За ким твоя душа сумує?
А по щоці тече сльоза,
Скажи, кого тобі бракує?
Невже його?
Невже і досі ти чекаєш?
Надії марні у думках снуєш
І без взаємності кохаєш?
Чому ніяк не згасне вогник?
Жевріє досі, як на зло,
Страждаєш ти і спогади лелієш,
А він забув, йому вже все одно.
Облиш, прошу, облиш
Ховати сльози у долоні,
Не будеш ти щаслива з ним
У серця нерозділенім полоні.
Усе мине, повір, настане час,
Коли ти зрозумієш, що вогонь погас,
І озирнешся, станеш вільна,
Усміхнена нарешті й сильна.
І не мовчатимуть вуста
Та не боятимуться говорити
І сяятимуть очі і душа,
Коли дозволиш ти себе любити.
Тоді прийде прозріння –
Щастя – не страждання
І лиш взаємним справжнє є кохання…
Вайдич Ольга, 2018р.
2 коментарі “Про що мовчать твої вуста?”
І добре, якщо б уже настав той час!
Обовя’зково настане, варто тільки відпустити того хто цього не вартий і озирнутись уважніше довкола…