Для голосування необхідно авторизуватись

Книжка на ніч

 

Вже вечір повісив на вікна

Фіранки від зайвих очей,

Ще мить, і вже сонечко зникне

В обіймах одної з ночей.

 

Вже вітер заснув у травичці,

І хвилі вляглися на дні,

Лиш книга на верхній поличці

Стрибнула у руки мені.

 

Щоб в хату сонька погукати,

Подушка щоб м’ягка була,

Півночі я буду читати,

Турботи, геть з мого чола.

 

Вже місяць з зірками станцює,

Вже роси на трави впадуть,

Всі рани в душі зарубцює,

Бо в книзі  сто снів мене ждуть.

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Оля Добродій

58
Коментарі: 2Публікації: 20Реєстрація: 20-08-2018

Бронзове перо

Достижение получено 13.09.2018
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій