Для голосування необхідно авторизуватись

ШІСТЬ МОБІЛОК У ЖІНОЧОМУ ТУАЛЕТІ

ШІСТЬ МОБІЛОК У ЖІНОЧОМУ ТУАЛЕТІ
Забилася каналізація в обласному інституті підвищення кваліфікації учителів. Сантехніки стали пробивати трубу, яка виходила з жіночого туалету на третьому поверсі. І дістали з неї шість мобільних телефонів, які, як виявилося, перекрили отвір труби і призвели до аварії.
Про свою знахідку сантехніки повідомили керівнику установи. А та відповіла, що їй відомо лише про одну таку пропажу.
Слід сказати, що до цієї установи на курси з підвищення кваліфікації з’їжджаються педагоги з усієї Кіровоградщини. Переважно це жінки. Під час перерви між заняттями біля жіночого туалету на два посадкових місця утворюється черга як до Мавзолею. А узимку у туалеті з кишень одягу огрядних жіночок випадали мобільні телефони, які по-зрадницьки відразу пірнали в отвір унітаза.
Що робити? Шукати когось із техперсоналу установи, щоб допоміг дістати телефон? Ну, ще не факт, що це легко вдасться зробити! А шуму буде-е-е! Дійде цей шум і до, скажімо, Онуфріївського району. А хіба телефон вартістю у пару тисяч гривень вартий того, щоб з тебе, шанованої на селі людини, потім сміявся увесь район. Та що там район – уся область. Тож що п’ять роззяв вирішили за краще нікому не говорити про свою втрату.
Учителька, яка заявила адміністрації, що у неї начебто вкрали телефон, була з обласного центру. А у жителів міста і у селян – менталітет різний.
Володимир Поліщук,
м. Кропивницький

1

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Polishchuk

4
Коментарі: 0Публікації: 4Реєстрація: 13-03-2020